Když restaurační systém, tak jedině s nejmodernějšími funkcemi

Být majitelem nebo provozovatelem restaurace není jednoduché. Za touto pozicí se skrývá opravdu spousta dřiny. Už jen běžné kontrolování rozpočtu nebo sledování prodeje dokáže zabrat doslova věčnost. A to nezmiňujeme další nezbytnosti, které má na starosti „hlava podniku“. Naštěstí vám to všechno může do značné míry usnadnit vhodný restaurační systém.

V současnosti se těší největší popularitě takzvané cloudové POS systémy. Proč? Všechny údaje totiž nahrávají na web. Díky tomu můžete mít přístup k vašemu restauračnímu zařízení v podstatě odkudkoliv. Při výběru vhodného pokladního systému pro restaurace však buďte prozíraví. Najděte si takový, který se bude neustále vyvíjet. Takový, který bude nabízet ty nejmodernější funkce.

Nespokojte se s jakýmkoliv restauračním systémem

Možná si právě teď říkáte, že pro váš podnik nepotřebujete nic „extra“. S takovým myšlením se nejčastěji setkáváme u začínajících podnikatelů. Ano, pravdou je, že při rozjíždění vašeho byznysu pravděpodobně nevyužijete všechny funkce, které může pokrokový restaurační systém nabízet. Myslete ale na jednu velmi podstatnou věc. Chcete-li časem růst a posouvat podnikání na vyšší level, i požadavky na správu podniku se budou rozšiřovat. A ruku v ruce s tímto rozšiřováním musí jít i restaurační systém, schopný přizpůsobit se rostoucím nárokům vašeho provozu, ale i doby celkově.

Vsaďte na iKelp POS Mobile

Pokud byste se v počátcích vašeho podnikání spokojili s nějakým zastaralým restauračním systémem, časem byste ho museli s největší pravděpodobností měnit. Tedy, pokud byste chtěli pokračovat. Proto vám doporučujeme za každých okolností vsadit na takový, jehož představitelé dbají na vývoj jeho funkcí. Budete tak mít záruku, že půjdete s dobou a v budoucnu nebudete muset komplikovaně přecházet na jiný systém. Výbornou volbou je například iKelp POS Mobile, jehož programátoři neustále pracují na inovacích softwaru. Jak objasňuje vývojový manažer: „Naším cílem je především spokojenost zákazníka. Největší důraz je kladen na usnadnění práce uživatelům systému a na zvyšování jejich tržeb. Při vývoji nových funkcí uvažujeme také v rovině, zda daná funkce pomůže zákazníkovi růst.“

Jak vám restaurační systém iKelp POS Mobile pomůže uspět?

Nároky provozů se podobně jako nároky jejich hostů a zákazníků ze dne na den zvyšují. Očekává se nejen dobré jídlo, ale také maximální efektivita na všech úrovních. No a právě s tou pomáhá moderní restaurační systém. Jak například?

1. Rychlejší objednávání a efektivnější servis

Jedním z hlavních účelů POS systémů je dát provozu možnost, aby zákazníkovi poskytoval rychlý a efektivní způsob objednávání. Když bychom si tento požadavek přenesli konkrétně na iKelp POS Mobile, ten na něj klade důraz hned několika funkcemi. Největší pozornost si ale v tomto případě zaslouží funkce Mobilní číšník a Inteligentní stůl. Zatímco Mobilní číšník zefektivní objednávání na straně číšníků, s Inteligentním stolem dojdou do přímé konfrontace návštěvníci podniku. Přenesete ním váš podnik přímo do jejich mobilu. Průnik obou funkcí lze spatřovat nejen v rychlejším a efektivnějším objednávání, ale také v zážitku hostů. Jsou to totiž právě moderní technologie, které mohou pozitivně ovlivnit jejich dojem z návštěvy podniku.

2. Rychlé a snadné placení

Vedle rychlejšího objednávání nelze opomenout ani rychlé a jednoduché placení. Berte na vědomí, že v moderním 21. století nechce žádný zákazník zdlouhavě mávat a vykřikovat k obsluze ve snaze vyžádat si účtenku a zaplatit. Se systémem iKelp POS Mobile vám takový scénář opravdu nehrozí. Pokud budete využívat ve vašem podniku funkce Inteligentního stolu, zákazníci dokážou zaplatit pohodlně přes mobil ze svého místa. Nemluvě o tom, že v případě potřeby mohou zavolat obsluhu mobilem nebo si založit svůj zákaznický účet, díky kterému budou motivováni se k vám opakovaně vracet.

3. Širší cílová skupina díky online prostředí

Když se rozhodnete plně využívat možnosti, které nabízí systém iKelp POS Mobile, dokážete přirozeně rozšířit vaši cílovou skupinu. Nemusíte se totiž upínat výhradně na zákazníky v kamenné provozovně. Naopak, pozornost můžete soustředit i na online prostředí. S pomocí iKelp POS Mobile dostanete vaši nabídku na web nebo Facebook, přičemž vašim zákazníkům můžete poskytnout možnost pohodlného online objednávání s rozvozem. Vyhnete se tak neefektivnímu telefonování objednávajících, které zdržuje všechny restaurační procesy. Tento benefit pocítíte například během obědové špičky, kdy zjistíte, že najednou dokážete vybavit mnohem více obědů za stejnou dobu. A logicky se to odráží na vyšších tržbách.

Náš tip: Nemáte vlastní auto na rozvoz jídel? Nebo se vám obtížně získávají online objednávky? Systém iKelp POS Mobile nabízí efektivní propojení s rozvozovými portály jako foodora.cz, Wolt nebo Bolt, které vám zajistí celou logistiku prostřednictvím vlastní široké sítě kurýrů a moderních technologií.

4. Dokonalá kontrola podnikání odkudkoliv

Majitelé a provozovatelé restauračních zařízení často bojují s nedostatkem volného času. Zejména v minulosti museli trávit večery, často i noci na provozovně, aby přes počítač kontrolovali celou agendu. Obrovskou výhodou iKelp POS Mobile je, že se jedná o cloudový systém. Vaše podnikání tak můžete mít neustále pod drobnohledem prakticky odkudkoliv. Jediné, co potřebujete, je přístup na internet a vhodné zařízení – mobilní telefon, tablet, notebook nebo počítač. Nemusíte tak trávit pozdní večerní hodiny o samotě na provozovně. Jděte domů, užijte si volný čas s rodinou a přáteli, a později, například když uložíte děti do postele, zkontrolujte, co je třeba. Můžete si ověřit skladové zásoby, prodeje, tržby, počínání zaměstnanců a další.


Zdroj: iKelp

5. Bufetový systém pro profesionály

Vlastníte nebo provozujete bufet, food truck nebo jiný typ fast foodu? Potom vás bude jistě zajímat, že vám restaurační systém iKelp POS Mobile dokáže pomoci s jeho vylepšením. Hlavní roli sehraje v tomto případě funkce Bufetový systém. Po jejím zavedení do provozu se zefektivní celý proces od objednání až po výdej jídla. Zákazník si objedná u pokladny nebo pomocí QR kódu, obdrží číslo objednávky přímo na účtence a po zaplacení počká na svém místě nebo v ústraní na přípravu jídla. Za tu dobu může sledovat stav své objednávky na provozní obrazovce nebo ve svém mobilu. Když je objednávka připravena k vyzvednutí, zákazník to ihned spatří na zmiňované obrazovce nebo v mobilu. Vaše obsluha tak nebude muset nic vykřikovat ani nikoho volat. Efektivní, profesionální a hlavně fungující! Nemluvě o tom, že vaše zaměstnance v rámci bufetového systému určitě potěší i takzvaný Kitchen Display System. Chválit si ho bude zejména personál kuchyně.

6. Zpětná vazba od zákazníků

Vaše podnikání můžete posunout na vyšší úroveň i tak, že budete poslouchat konstruktivní kritiku vašich zákazníků. Tak, že si vezmete jejich recenze k srdci. A přesně na to myslí i iKelp POS Mobile. Když se ho rozhodnete používat, dokážete prostřednictvím něj umožnit vašim zákazníkům, aby hodnotili vaši obsluhu nebo vaše jídla. Získáte tak spoustu cenných informací o tom, co zlepšit. A pokud díky tomu zkvalitníte vaše služby, odrazí se to na vašich tržbách. Díky pozitivním recenzím zase budujete dobré renomé provozu a přilákáte nové zákazníky.


Zdroj: iKelp

7. Minimalizovanie chýb a omylov

Mezi další výhody restauračního systému iKelp POS Mobile patří minimalizace chyb a omylů ze strany zaměstnanců. Na jedné straně se využíváním systému redukují běžné chyby zaměstnanců (například popletené, špatně zapsané, zapomenuté objednávky), na straně druhé je samotný systém tvořen tak, aby obsluha při jeho používání co nejméně chybovala.

„Uživatelské rozhraní jednotlivých funkcí musí fungovat tak, aby pro obsluhu vznikalo co nejmenší riziko chyb a omylů. Vzhledem k tomu se uživateli musí vždy vše zobrazovat jasně a srozumitelně. Ve výsledku to vypadá tak, že systém iKelp POS Mobile dokážou bez problémů ovládat i lidé, kteří nejsou technicky příliš zdatní,“ prozrazuje vývojový manažer iKelpu.

8. Marketing „v malíčku“

Přesně tak, pokud jde o benefity iKelp POS Mobile, musíme vyzvednout také marketingové možnosti, které nabízí. V krátkosti jsou to moderní věrnostní systémy nebo různé slevy, kupón a akce. Všechny tyto aktivity dokážete pomocí restauračního systému realizovat, řídit, kontrolovat, měnit nebo vyhodnocovat.


Zdroj: iKelp

Zajímavost na závěr: Vývojáři z iKelpu poslouchají zpětnou vazbu, návrhy, požadavky a potřeby uživatelů systému.

„V rámci vývoje nových funkcí zohledňujeme i věcné návrhy uživatelů našeho systému. Ke každému návrhu však přistupujeme střízlivě a vyhodnocujeme, jaký přínos bude mít pro restaurace a kavárny. Vždy se zamýšlíme nad tím, zda k uspokojení daného návrhu nebude stačit využít toho, co náš systém již nabízí. iKelp POS Mobile je totiž dnes už tak obsáhlý, že často nabízí to, co náš klient žádá – jen o tom prostě neví,“ dodává vývojový manažer iKelpu.

Write by Author / Vytvorené by
Besteron VISA, MasterCard