Plánujete začít s rozvozem jídla? Které platformy vám s tím mohou pomoci?

V minulosti jsme vás informovali o výhodách propojení rozvozu jídla s přepravními společnostmi. Toto spojení dává smysl nejen začínajícím podnikům, ale i jakýmkoli stávajícím gastro provozovnám, které chtějí spustit rozvoz jídla. Nevyžaduje totiž žádné vstupní náklady na rozvozové vozidlo nebo řidiče. V následujících řádcích se budeme již konkrétněji věnovat jednotlivým platformám, které vám mohou být v tomto směru nápomocné.

Tip č. 1: Bolt Food

Jedná se o jedno z nejpopulárnějších řešení rozvozu jídla pro restaurace. Důvod je prostý – aplikace Bolt Food představuje spojení vaší restaurace s mnoha potenciálními zákazníky, kteří si chtějí objednat jídlo s dovozem.

Partnerství se společností Bolt Food dokáže registrovanému gastro podniku přinést několik výhod. Za zmínku stojí například zviditelnění restaurace nebo přístup k rozsáhlé zákaznické databázi. V praxi to bude vypadat tak, že vám Bolt Food pomůže získat zákazníky, kterým ještě doručí vaše jídlo.

Mohlo by vás zajímat: aplikace Bolt Food funguje v Praze, Brně, Plzni, Olomouci, Ostravě, Českých Budějovicích a Hradci Králové.

Abyste mohli čerpat všechny výhody spolupráce s Bolt Food, stačí kontaktovat zákaznickou podporu prostřednictvím chatu nebo e-mailu. Celý proces od zpracování vaší žádosti až po přijetí ke spolupráci trvá zpravidla 7 pracovních dnů.

kuriér z firmy Bolt Food doručuje objednané jedlo

Zajímavost: Statistiky prokazují, že aplikace Bolt Food pomáhá partnerským restauracím již během jednoho týdne zvyšovat prodeje v průměru o 50 dokončených objednávek, navyšovat tržby zhruba o 25 000 Kč a získat přibližně 32 nových zákazníků.

Tip č. 2: Wolt

Další společnost, která dokáže vašemu podniku naplno zastřešit rozvoz jídla, je Wolt. Partnerští kurýři jsou zodpovědní za bezpečné doručení objednávky až ke dveřím vašich zákazníků. A tak jako v případě Bolt Food, i aplikace Wolt zviditelní vaši provozovnu. Její uživatelé si vás totiž mohou vyhledat přímo ve svém chytrém telefonu a objednat si tak chutné jídlo od vás až k nim.

Co se týče pokrytí měst, Wolt kurýři jsou v současnosti rozšířeni po celém Česku. S velkou pravděpodobností tak budete moci jejich rozvoz jídla využívat také v rámci vašeho podniku.

kuriér z firmy Wolt doručuje objednané jedlo

Tip č. 3: Foodora

Se zviditelněním a rozvozem vám efektivně pomůže i foodora. Uživatelům poskytuje snadné a pohodlné objednávání jídel z jejich okolí. Co to ale znamená pro vás? Potenciální zákazníci si vás mohou nalézt na externím portálu a vybrat si právě vaše jídlo. A samozřejmě ani v tomto případě nemusíte řešit rozvoz. O vše se postarají pověření kurýři. Rozvozová služba foodora se těší velké popularitě mezi restauracemi i zákazníky zejména díky rychlosti doručování, na které si mimořádně zakládá.

kuriér z firmy Foodora doručuje objednané jedlo

Zjistěte: Pokrývají kurýři foodora i vaše město? Seznam míst si můžete prohlédnout přímo na stránce foodora.cz.

Dokonalý přehled o objednávkách a rozvozu jídla

Pokud se rozhodnete pro spolupráci s objednávkovými a rozvozovými společnostmi, doporučujeme vám napojit se na dané portály přímo přes váš pokladní systém. Nebudete tak muset sledovat, ze kterého média přišla konkrétní objednávka, ani řešit její evidenci.

V tomto směru má vše perfektně vymyšlené restaurační systém iKelp POS Mobile. Automaticky přijme objednávku, která vznikla v online světě rozvozových portálů, ať už je to Bolt Food, Wolt, nebo Foodora. Inteligentně rozpozná, kde přesně vznikla, a dle toho ji zařadí. Nejenže si tak zajistíte efektivní management objednávek a rozvozu jídla, ale ještě k tomu ušetříte spoustu času a eliminujete riziko případných omylů a chyb.

Chcete vědět více o rozvozu jídel? Mohlo by vás zajímat také:

Write by Author / Vytvorené by
Besteron VISA, MasterCard