Bezdotykový jídelní lístek

Bezpečný způsob zobrazování vaší nabídky

Váš vlastní bezdotykový jídelní lístek

Bezkontaktní jídelní lístek je bezpečná forma objednávání a placení.

Tato forma zobrazování vaší nabídky je bezpečnější pro vaše hosty a obsluhu. Nemusí sahat na jídelní lístek, čímž se minimalizuje fyzický kontakt hostů s obsluhou.

Hosté navíc mohou zaplatit jednou z online možností. Díky tomu můžete snížit náklady na personál až o 30%

Výhody bezdotykového jídelního lístku

  • touch_appBezpečné objednávání a placení. Minimalizace fyzického kontaktu hostů a obsluhy.
  • system_updateHosté mají vždy vaší aktuální nabídku ve svém mobilu.
  • speedZefektivnění práce obsluhy a snížení počet úkonů, které zdržují obsluhu.
  • devicesBezdotykový jídelní lístek je vždy online a vaši zákaznici si jej mohou kdykoliv zobrazit.
  • local_offerSlevové kupóny a poukázky zvýší vašim zákazníkům chuť k opakovaným návštěvám.
  • psychologyMožnost rozšíření o funkci Inteligentní stůl, která je doplňkovým modulem naši aplikace.

Bezdotykový jídelní lístek iKelp POS Mobile

Bezdotykový jídelní lístek, vestavěná součást pokladního systému iKelp POS Mobile

Bezdotykový jídelní lístek je vestavěnou součástí pokladního systému iKelp POS Mobile. Nemusíte se tak učit pracovat s novou aplikací nebo si pamatovat další přihlašovací údaje. Vše si pohodlně nastavíte v prostředí vašeho pokladního systému, který dobře znáte.

Vyžádejte si bezplatnou online prezentaci

Zanechte nám své číslo nebo email, zavoláme vám a domluvíme si termín online prezentace ZDARMA. Naši odborníci vás budou kontaktovat a zodpoví všechny vaše otázky nebo prověří, zda je iKelp POS Mobile řešení vhodné pro vaši provozovnu a co získáte jeho používáním.

Aktivace a zveřejnění na několik kliknutí

Jednoduchá aktivace na několik kliknutí

Jelikož je bezdotykový jídelní lístek vestavěnou funkcionalitou vašeho pokladního systému, nepotřebujete již znovu "někam" přepisovat položky jídelního lístku. Tyto položky již máte nahrané ve své pokladně, takže se pouze rozhodnete, které z nich chcete zákazníkům zveřejnit, případně je oživit hezkou fotkou.

Automatická aktualizace napříč online světem

Automatická aktualizace napříč online světem

Váš bezdotykový jídelní lístek můžete zobrazovat na všech online místech, jako jsou vaše webové stránky, Facebook profil, různé vyhledávací portály a jiné, které vám umožňují vložit jednoduchý kód. Tento kód se pak postará o to, abyste se nemuseli přihlašovat při každé změně vaši nabídky na všechna místa, kde svůj jídelní lístek máte zveřejněný. V praxi to pak znamená, že pokud vám některá položka z nabídky vypadne, nebo naopak doplníte do nabídky novou položku, tato změna se projeví IHNED na všech místech, kde máte jídelní lístek zveřejněný.

Podívejte se na bezdotykový jídelní lístek naší demo restaurace. Jídelní lístek si můžete zobrazit na webové stránce naší demo restaurace, nebo facebookovém profilu.

Široké možnosti platby

Široké možnosti platby

Zobrazením vaší nabídky to nekončí. Pomocí bezdotykového jídelního lístku mohou vaši zákazníci zaplatit svůj účet pohodlně online.

Pro online platby podporujeme univerzální platební bránu GoPayComGate nebo bránu od ČSOB s funkcí masterpass. Uvedení platební brány do provozu je velmi jednoduché. Se zřízením a nastavením vám samozřejmě pomohou i naši vyškolení konzultanti.

Věděli jste, že?

ministerstvo zdravotnictví ve svém doporučení vydaném v souvislosti s rozvolňováním opatření proti šíření korona viru ze dne 25.5.2020 nepřímo doporučuje zavádění takzvaných bezdotykových jídelních lístků? Pomocí nich totiž splníte bod upravující doporučené omezení dotykového kontaktu hostů s předměty, jako jsou právě jídelní lístky a jiné tištěné nabídky.

Více v článku: Jak dokáží bezdotykové jídelní lístky pomoci restauracím?

Inspirujte se
Takto může vypadat bezkontaktní jídelní lístek ve vaší restauraci

Zkusit bezdotykový jídelní lístek QR kód

Vaši zákazníci si mohou váš bezdotykový jídelní lístek zobrazit v jakémkoli zařízení s webovým prohlížečem. Uživatelské rozhraní se vždy přizpůsobí tak, aby bylo na zařízení přívětivé a jednoduché na používání. Pro co nejrealističtější zobrazení doporučujeme naskenovat qr kód mobilním telefonem, nebo kliknout na tlačítko níže.

Mít bezdotykový jídelní lístek dnes již není jenom otázkou prestiže, ale z hlediska hygieny téměř nutností. Inspirujte se fotografiemi z provozoven kde již bezdotykový jídelní lístek používají.

Vyžádejte si bezplatnou online prezentaci

Zanechte nám své číslo nebo email, zavoláme vám a domluvíme si termín online prezentace ZDARMA. Naši odborníci vás budou kontaktovat a zodpoví všechny vaše otázky nebo prověří, zda je iKelp POS Mobile řešení vhodné pro vaši provozovnu a co získáte jeho používáním.

Jestli máte nějaké nezodpovězené otázky, neváhejte mě kontaktovat

Daniel Jurkovič
Write by Author / Vytvorené by
Besteron VISA, MasterCard