Co je iKelp POS Mobile

iKelp POS Mobile je webová aplikace ( software ) do restaurace, kavárny nebo baru. Zkratka POS znamená Point of sale, tedy místo k prodeji. Mobile vyjadřuje jeho mobilitu a použitelnost kdekoliv, kde je potřebné. Poskytujeme ho formou služby SaaS, tzv. Cloudu, který v dnešní době přináší úsporu nákladů a můžeme tak POS Mobile poskytnout firmám od nejmenších až po velké. Je to jako váš Gmail nebo Facebook. I proto ho můžete hned odzkoušet a zjistit, zda je pro Vás vhodný přímo zde na stránce ( Zkusit na mobilu ) a hned si zřídit i své konto ( Zřídit POS Mobile ). Cloud je pro zákazníka spolehlivější (servery jsou v klastry), dostupnější (redundatní připojení do internetu), bezpečnější (každý zákazník má svou databázi se svými údaji) a tak v celkovém měřítku i levnější. Software iKelp POS Mobile je postaven na nejmodernějších technologiích Microsoftu a přizpůsobený dotykovému ovládání na telefonech (smartphone) a tabletech. Rovněž je ho však možné použít i na PC s dotykovou obrazovkou, které jsou čím dál víc populárnější. Proč je iKelp POS Mobile webová aplikace a jaké to má výhody?

Naším cílem bylo vytvoření jednoduchého a lehce dostupného řešení pro restaurace, kavárny a bary. Už v základě, který je poskytován zdarma, má komplexní funkcionalitu a pokrývá všechny aspekty operativy v daném typu provozu. Klademe důraz na uživatelské rozhraní, které jak ukazuje praxe, je přehledné a rychle se v něm uživatelé orientují. Při prvním kontaktu obsluha zvládne již za 2 minuty obsloužit zákazníky. Použití běžných mobilů při obsluze byla též naše priorita, abychom dali možnost i začínajícím podnikatelům zkusit, že používání softwaru umí od začátku akcelerovat jejich business se zvýšením zisků s přehledem, který se jen velmi těžko hledá v papírcích a ústních informacích. ( Funkce POS Mobile z pohledu obsluhy ) Jak jsem skončil tento týden? Jsem vůbec v zisku? Kde mi odchází zisk? Co se nejvíc prodává? První týden se to dá, ale prvním zaměstnancům a časem jsou tyto otázky čím dál těžší.

Velký důraz jako výrobce klademe na funkce aplikace, kdy do procesu prodeje zapojujeme i zákazníka. Zákazník restaurace nebo kavárny má dnes sebou běžně telefon, ve kterém má internet (až 70% vašich zákazníků, jak hovoří statistiky našich mobilních operátorů) a pomocí něj se dělí o své zážitky s celým světem. Toto nám dává možnosti, které byly doposud těžce realizovatelné, přivolání číšníka, aktuální nabídka jídelního lístku s fotografiemi. Blíže zde na naší produktové stránce ( Inteligentní stůl ). Náklady jsou tak pomocí QR kódů, NFC tagů srazeny na minimum. 

Write by Author / Vytvorené by
Besteron VISA, MasterCard