Napojení na oblíbené portály

OBJEDNÁVKY Z ROZVOZOVÝCH PORTÁLŮ PŘÍMO DO VAŠÍ POKLADNY

iKelp POS Mobile napojení na oblíbené portály

NEZTRÁCEJTE ČAS S PŘEPISOVÁNÍM OBJEDNÁVEK Z OBLÍBENÝCH PORTÁLŮ DO VAŠÍ POKLADNY

Pokud pro získávání objednávek používáte portály foodora.cz, Wolt, Bolt, vlastní webové stránky nebo kombinaci všeho, tak víte, že pro každou službu potřebujete zpravidla vlastní zařízení, nebo aplikaci. A tady nastává největší riziko vzniků omylů. Každý ze systémů má odlišný proces zpracování. A pokud v tom chcete mít pořádek je potřeba, aby obsluha objednávky ručně přepsala do poklady. To ji však zdržuje a vytváří prostor pro omyl.

Díky našemu napojení na oblíbené portály vás už toto obtěžovat nebude. Všechny objednávky, které vzniknou v online prostoru uvidíte přímo ve vaší pokladně. Získáte tak dokonalý přehled, nulové riziko omylu a hlavně si vystačíte s jedním zařízením.

CO ZÍSKÁTE PROPOJENÍM NA OBLÍBENÉ SLUŽBY JAKO foodora.cz, WOLT A DALŠÍ?

  • manage_accountsEfektivní práci obsluhy. Snížení počtu úkonů, které obsluhu a přípravu jídla zdržují.
  • task_altŽádné omyly a překlepy. S automatickou evidencí objednávek v pokladně nemusíte nic ručně přepisovat.
  • laptopJedno zařízení pro všechny služby a kompletní zpracování objednávky z jednoho místa, z vaší pokladny.
  • touch_appJednoduché a intuitivní ovládání, které vám výrazně ulehčí práci se zaškolením nováčků.
  • group_addTvorba a správa vlastní databáze zákazníků a cílený marketing na jednom zařízení.
  • auto_graphPřehledné reporty o tržbách a obratech u jednotlivých portálů a aktuální přehled o stavu zásob.

 

FUNKCE MODULU PROPOJENÍ NA OBLÍBENÉ PORTÁLY

Napojení na externí systémy

Již žádné ruční přepisování objednávek do pokladního systému. Žádné hlídání, zda obsluha zadala do systému právě tu cenu, která odpovídá konkrétnímu rozvozovému portálu, ze kterého objednávka přišla. Díky naší integraci se každá objednávka objeví přímo v pokladně s cenou, která odpovídá ceně na daném externím portálu a vytiskne se do kuchyně. Obsluha se tak může věnovat přípravě objednávky a soustředit se na její kvalitu.

S modulem Propojení na externí systémy od iKelp POS Mobile získáváte tyto benefity:

  • Úsporu času a méně omylů
  • Management objednávek na jednom místě
  • Okamžitý přehled o stavu zásob a tržbách napříč externími systémy
  • Hlídání různých cenových hladin pro externí portály

Vyžádejte si bezplatnou online prezentaci

Zanechte nám své číslo nebo email, zavoláme vám a domluvíme si termín online prezentace ZDARMA. Naši odborníci vás budou kontaktovat a zodpoví všechny vaše otázky nebo prověří, zda je iKelp POS Mobile řešení vhodné pro vaši provozovnu a co získáte jeho používáním.

Úspora času a méně omylů

Úspora času a méně omylů

V některých restauracích to za barem vypadá jako v bazaru výpočetní techniky. Tablet pro vyřizování objednávek Wolt, terminál pro příjem objednávek foodora.cz, vlastní pokladní systém včetně platebního terminálu, modem a tiskárna. Někdy je i pro obsluhu složité se vyznat v tom, které zařízení má sledovat, nebo zrovna použít. A co teprve zaškolení nováčků? To zní jako scénář na chaos.

Díky napojení na externí systémy to lze zvládnout jednoduše. Pro příjem objednávek vám stačí pouze jedno zařízení. Vaše pokladna. Všechny objednávky ze všech podporovaných portálů se vám zobrazí přehledně na jednom displeji. Obsluha tak nemusí sledovat žádná další zařízení ani nic složitě přepisovat. Může se tak soustředit na svou práci.

Kompletní management objednávek na jednom místě

Kompletní management objednávek na jednom místě

Kompletní management objednávek vám umožní ohlídat si celý proces zpracování objednávky od jejího vzniku až po úspěšné doručení. A to přehledně v prostředí jedné aplikace.

Pokladní systém si automaticky načte objednávku, která vznikla v online světě rozvozových portálů, ať už je to foodora.cz, Wolt, Bolt. Rozpozná, kde vznikla a podle toho ji zařadí.

Obsluha pak již standardním procesem objednávku zpracuje. Jakmile je objednávka hotová, kurýr dostává informaci, aby si ji vyzvedl.

Veškerá komunikace s rozvozovým portálem probíhá automaticky.

Přehledné reporty o stavu zásob a tržbách napříč externími systémy

Pokročilé reporty o stavu

Díky naší integraci se již nemusíte složitě přihlašovat do administrace jednotlivých rozvozových portálů, abyste zjistili, kolik objednávek jste za dané období udělali. Vše najdete přehledně na jednom místě v aplikaci iKelp POS Mobile. Získáte tak víc času na váš business.

Pokud používáte skladovou evidenci, máte také okamžitý přehled o stavu zásob. Nemusíte čekat, až vám někdo přepíše objednávky do systému, aby se suroviny odečetly ze skladu. Systém to jednoduše udělá za vás.

Na jedno kliknutí tak získáte přehledy, které potřebujete.

HLÍDÁNÍ RŮZNÝCH CENOVÝCH HLADIN PRO EXTERNÍ PORTÁLY

HLÍDÁNÍ RŮZNÝCH CENOVÝCH HLADIN PRO EXTERNÍ PORTÁLY

Používáte u nabídky na rozvozovém portálu jinou cenu než na vaší provozovně? Nevadí, i s tím si umí systém poradit, aniž byste museli mít v pokladně pro jedno jídlo více karet s rozdílnou cenou a hlídat, zda obsluha vybrala tu správnou.

Systém sám rozpozná, ze kterého portálu vám objednávka přišla a použije tu správnou cenou. Kurýr tak zákazníkovi přinese účtenku na částku, kterou zákazník očekává.

Vy to můžete pustit z hlavy a věnovat se vaší práci.

Věděli jste že?

Díky spolupráci s rozvozovými portály nepotřebujete pro start rozvozu žádný kapitál? Veškerou logistiku vám zajistí prostřednictvím vlastní široké sítě kurýrů a moderních technologií, díky kterým vaše jídlo doručí zákazníkovi do několika minut.

Jak to celé funguje se dozvíte v našem článku: Propojte restaurační systém a rozvoz s přepravními společnostmi.

Vyžádejte si bezplatnou online prezentaci

Zanechte nám své číslo nebo email, zavoláme vám a domluvíme si termín online prezentace ZDARMA. Naši odborníci vás budou kontaktovat a zodpoví všechny vaše otázky nebo prověří, zda je iKelp POS Mobile řešení vhodné pro vaši provozovnu a co získáte jeho používáním.

Jestli máte nějaké nezodpovězené otázky, neváhejte mě kontaktovat

Daniel Jurkovič
Write by Author / Vytvorené by
Besteron VISA, MasterCard