Inteligentní stůl pro restaurace a kavárny

Váš podnik v mobilu zákazníka

Výhody inteligentního stolu pro vaši restauraci nebo kavárnu

 • nfcZlepšíte vytížení stolů v době obědové špičky. Zvyšte si zisk a to prakticky s nulovou investicí.
 • phone_androidNemusíte tisknout účtenku při každém prodeji. Díky dobitému kreditu zjednodušíte agendu a zákazníci s virtuální peněženkou se budou opakovaně vracet.
 • storeNabídněte vaše speciality nebo čerstvé zákusky atraktivním způsobem. Budete překvapeni, co všechno kromě menu nebo kávy si hosté objednají.
 • devicesMéně práce, více výsledků. Díky vyšší efektivitě, číšníci naběhají méně kilometrů a odstraní úkony, které je zdržují.
 • supervisor_accountBuďte chytří v odměňování pracovníků. S hodnocením obsluhy to zvládnete hravě. A díky hodnocení jídel vylepšíte vaše receptury k dokonalosti.
 • card_membershipŠetřete náklady. Obědové menu na papíru, bez obrázků a bez popisu je minulost. Hosté mají vždy aktuální nabídku ve svém mobilu.

Nemusíte tisknout účtenku při každém prodeji

Používanie a prehľad kreditu kdekoľvek

Díky dobitému kreditu zjednodušíte svoji agendu a zákazníci s virtuální peněženkou se k vám budou opakovaně vracet.
 

Je to jednoduché. Hostům dobijete kredit na účet jejich virtuální peněženky. Ti se k vám opakovaně vrací a platí svým kreditem. V tomto případě se netiskne žádný daňový doklad. Vytisknout můžete například informativní doklad o čerpání kreditu. Ideální řešení pro štamgasty a VIP zákazníky.

 • Kredit můžete použít i jako řešení zaměstnanecké stravy
 • Díky kreditu snížíte počet daňových dokladů - účtenek
 • Bonusový kredit při dobití můžete použít jako šikovný marketing

Vyžádání účtenky nebo online platba na jedno stisknutí tlačítka

Rýchla inventúra pomocou mobilu

Ani vy neumíte upoutat pozornost ulétaného číšníka právě, kdy nejvíce spěcháte?

Určitě znáte pověstných průměrných 7 minut, kdy se vám podaří upoutat pozornost rozlétaného číšníka kvůli zaplacení. Tuto situaci elegantně řeší inteligentní stůl: Host sejme QR kód na stole, nebo jen přiloží svůj mobil k NFC štítku. Potom už jen zmáčkne jedno jediné tlačítko. Celou záležitost zvládne za 2-3 sekundy. Obsluze se upozornění zobrazí na pokladně nebo i mobilu, nebo inteligentních smarthodinkách. Obsluha vytiskne účtenku opět jediným tlačítkem, ať je kdekoliv v rajonu. Číšník nechodí sem-tam, řeší jen spokojenost odcházejících hostů.

 • Vyžádání účtenky na jedno stisknutí
 • Zlepšení vytížení stolu v době špiček
 • Číšníci se méně naběhají, ale hosté jsou obslouženi rychleji

Pro online platby podporujeme univerzální platební brány GoPay, Comgate a ČSOB. Uvedení těchto bran do provozu je velmi jednoduché, podporuje několik měn, nabízí velké množství platebních metod a samozřejmostí je i možnost posílat platby na jakýkoliv vámi zvolený účet. Se zřízením a nastavením vám samozřejmě pomohou naši vyškolení konzultanti.

Více informací o platební bráně GoPay Více informací o platební bráně Comgate Více informací o platební bráně ČSOB

Přehled hostů o vlastním účtu, hodnocení jídel a drinků

Používanie a prehľad kdekoľvek

Znáte to. Vy stojíte u stolu a ztrácíte čas díváním se, jak se hosté přebírají stravenkami a drobnými ... Této situaci odzvonilo.
 

Vaši hosté mají vždy přehled o vlastním účtu. Když chtějí zaplatit, přesně ví, kolik si mají nachystat. V přehledu účtu mohou navíc jídla a drinky hodnotit. Vy tak získáváte cennou zpětnou vazbu a můžete své receptury vyšperkovat k dokonalosti.

 • Hosté ví, kolik mají zaplatit ještě před příchodem číšníka
 • Hodnocení jídel a drinků v přehledu účtu
 • Úspora času obsluhy při přebírání platby

Zavolání obsluhy na jeden klik

Evidencia SBL a otvorených fliaš

*Na základe celoslovenského prieskumu z apríla 2015.  [Viac info]

Představte si, že přijdete do hotelu, na recepci ani noha. A vy stojíte a čekáte? Ne! Jednoduše cinkněte zvonečkem a obsluha přijde.
 

Umožníte i vašim hostům zavolat obsluhu na jeden klik. Budou spokojenější a o tuto zkušenost se rádi podělí se svými známými. Hosté nepotřebují být obsloužení okamžitě, chtějí mít jen pocit, že obsluha ví, že něco chtějí. A na to jim stačí jedno tlačítko na obrazovce mobilu. Podívejte se, jak bude fungovat zavolání obsluhy ve vašem podniku.

 • Ve vašem podniku číšníci vždy po ruce
 • Spokojení hosté, protože vždy víte, kdy vás potřebují
 • Hosté odchází z vašeho podniku se zážitkem jedinečnosti

Hodnocení obsluhy

Hodnotenie obsluhy

Je důležité znát svůj tým a správně ho motivovat a odměňovat.

Zpětná vazba od vašich hostů vám prozradí v čem jste skutečně dobří a kde se můžete zlepšit. Navíc správné ocenění zaměstnanců přináší lepší výsledky. Pochvala od zákazníka může být více motivující než peníze. Zároveň můžete diskrétně vyřešit nespokojenost jednoho zákazníka a ten nebude mít potřebu všude o tom mluvit. Právě naopak, pochválí váš kvalitní zákaznický servis. Podívejte se, jak mohou zákazníci zlepšit váš zisk.

 • Uznání pro vaše pracovníky přinese vyšší zisky i pro vás
 • Proměňte i nespokojeného zákazníka na usměvavého
 • Udělejte váš kvalitní zákaznický servis pověstí vašeho podniku

Hosté si i sami objednají u stolu

Doobjednajte si priamo pri stole.

*Na základe celoslovenského prieskumu z apríla 2015.  [Viac info]

Číšníci nemusí převzít každou objednávku a běhat tam a zpět. A i napříč tomu vytvoříte lepší zážitek osobního přístupu.
 

Hosté si mohou objednat nebo doobjednat i sami. Číšníci tak v pohodě stíhají roznášet hotová jídla i drinky, obsluhovat hosty a věnovat se osobnímu přístupu. Hostům vytvoříte zážitek jedinečnosti a místo otřepané otázky typu "co to bude?" se číšník usměje a řekne: "Prosím, tady je vaše oblíbené vychlazené pivko :)". A právě váš podnik bude ten, o kterém se bude mluvit.

 • Vytvořte hostům jedinečný zážitek osobního přístupu
 • Číšníci naběhají méně kilometrů
 • Buďte více zaměření na potřeby hostů

Obědové menu a jídelní lístek v mobilu hostů vždy aktuální

Jedálny lístok v mobile zákazníka

Vaši hosté si vždy najdou na stole aktuální obědové menu, jídelní lístek, nápojový lístek i nabídku specialit. To vše mají přímo ve svém mobilu. Vaše nabídka je vždy aktuální a bez vaší námahy.
 

Vaši nabídku zadáte jednoduše a jen jednou. Ta je vašim zákazníkům dostupná, ať se podívají kamkoliv - internet, sociální síť i mobil v kapse. Podívejte se:

Vyzkoušejte na svém mobilu

Zkusit iKelp POS Mobile QR kód

Načtěte QR kód pomocí mobilu a vyzkoušejte si naživo funkce inteligentního stolu nebo jednoduše zmáčkněte následovné tlačítko:

Naše webová appka funguje na všem (Android, Windows, iOS, Linux, OS X), nic není třeba instalovat a vy můžete začít okamžitě.

Write by Author / Vytvorené by
GoPay VISA, MasterCard