Jídelní lístek na Facebooku, webstránce restaurace a kavárny

Vaše nabídka musí být tam, kde vaši zákazníci

*Až 73% Čechů používá internet. Váš jídelní lístek v dnešní době nemůže chybět na vaší webstránce. Jak udržet ceny, popis a obrázky aktuální? U nás to máte bez práce navíc. Údaje zadáte jen jednou a využijete je všude: na pokladně, v mobilu zákazníků, na vaší webstránce i vašem facebook profilu. (*zdroj)

Vaše Facebook stránka se vždy aktuálním jídelním lístkem a nápojovým lístkem

Záložka na Facebooku zvyšuje atraktivitu vašeho podniku v očích uživatelů sociálních sítí. Informace o jídelním lístku a nápojovém lístku mají hosté vždy aktuální a vám nehrozí žádné neaktuální nabídky jídel, nesprávné ceny nebo jiné přešlapy kazící vaši imidž.

Přidání záložky na Facebook hravě zvládne i začínající uživatel počítače. S aplikací iKelp POS Mobile je to skutečně jen pár jednoduchých kroků.

Shlédněte si Živou ukázku aktuálního denního menu na facebooku.

Vaše webová stránka s aktuálním jídelním lístkem a specialitami podniku

Vaše webstránka je vaší vizitkou a vstupní bránou, kde návštěvníci nejčastěji hledají otevírací dobu, nabídku jídel nebo denního menu nebo kontakt. Úspěšné světové řetězce rychlého občerstvení ví, že obrázky prodávají a díky tomu dosahují astronomických zisků. A kdy s tím plánujete začít vy?

Díky sdílení v aplikaci si svoji nabídku umístíte všude, kde potřebujete. A to doslova na pár kliků. Takto to může vypadat u vás Živá ukázka jídelního lístku na webstránce restaurace.

Inteligentní stůl ve vaší restauraci

Inteligentní stůl

Stůl ve vaší restauraci můžete brát jako kus dřeva, kus "neživého" nábytku. Ale co když ho nalepením malého štítku změníte na inteligentní stůl, který vám pomáhá s obsluhou hostů?

Najednou naběháte méně kilometrů, hosté nepotřebují za každou cenu získávat pozornost číšníků a mají pocit plynulé obsluhy. Paradoxně toho dosáhnete menším množstvím práce a získáte tak víc prostoru pro osobnější přístup.

Všechny tyto výhody můžete začít využívat okamžitě, bez složitých nastavení a bez investic do zařízení. Jednoduchý štítek na stole dostane vaši restauraci doslova do mobilu vašich hostů. Ti si tak budou moct doobjednat, vyžádat účtenku, prohlédat váš jídelní lístek, ale i hodnotit jídla a obsluhu.

Dejte vašim hostům to, co v moderním světě očekávají jako samozřejmost. Více informací najdete na stránce Inteligentní stůl.

Write by Author / Vytvorené by
Besteron VISA, MasterCard