Objednávkový systém rozvozu jídel

Vlastní objednávkový systém
do několika vteřin a bez provizí

Váš vlastní objednávkový systém rozvozu jídel

Vlastním objednávkovým systémem si zvýšíte počet vašich zákazníků a vaše tržby vzrostou až o 30%*

iKelp POS Mobile ROZVOZ je objednávkový systém rozvozu jídel, díky kterému umožníte svým zákazníkům objednat si jídlo pohodlně online.

Neztrácejte čas s přepisováním objednávek z různých objednávkových portálů do pokladny

loga rozvozových portálů

iKelp POS Mobile propojíte se všemi dominantními rozvozovými portály. Ušetříte tak čas a snížíte počet chyb, které vznikají u přepisování objednávek do pokladny nebo zadávání jídelníčku.

Proč objednávání online zvyšuje vaše zisky?

 • nfcRozšíříte vaši nabídku i k zákazníkům mimo vaši restauraci a zvýšíte vaše tržby.
 • phone_androidEfektivní práce řidiče. Obzvlášť populární je zavolání zákazníka na jeden klik a spuštění navigace přímo z objednávky v aplikaci.
 • storeS námi ušetříte. Při online objednávání nepotřebujete personál na příjem telefonátů.
 • devicesSlevové kupóny a poukázky zvýší vašim zákazníkům chuť k opakovaným objednávkam.
 • supervisor_accountVýběr z VIP nebo často používaných kontaktů výrazně urychlí manuální zadávání objednávky.
 • card_membershipS věrnostním programem Cashback World získáté nové zákazníky, kteří jsou motivovaní u vás opakovaně nakupovat.

iKelp POS Mobile ROZVOZ

iKelp POS Mobile ROZVOZ, objednávání z pohodlí obývacího pokoje

Aplikace ROZVOZ je samostatný nástroj pro efektivní řízení objednávek rozvozu, u kterého neplatíte provize z příchozích objednávek. Je možné ho používat jako doplněk vašeho stávajícího pokladního systému, nebo jako součást kompletního pokladního systému iKelp POS Mobile.

iKelp POS Mobile ROZVOZ je možné začít používat prakticky během několika minut. Jednoduše si aktivujete váš účet, nahrajete položky a umístíte tlačítko s odkazem na váš jídelníček do webových stránek nebo facebook profilu. Je navržen tak, aby ho bylo možné používat na jakémkoliv zařízení. Nepotřebujete tak pořizovat další počítač, tablet, nebo jiný hardware.

Vyžádejte si bezplatnou online prezentaci

Zanechte nám své číslo nebo email, zavoláme vám a domluvíme si termín online prezentace ZDARMA. Naši odborníci vás budou kontaktovat a zodpoví všechny vaše otázky nebo prověří, zda je iKelp POS Mobile řešení vhodné pro vaši provozovnu a co získáte jeho používáním.

Rychlejší, jednodušší a přehlednější evidence objednávek

Přehledná evidence objednávek rozvozu jídel

Evidence donášky v aplikaci iKelp POS Mobile ROZVOZ pomáhá jak personálu, tak i majiteli a manažerům provozu.

Personál dostává do rukou nástroj, který mu usnadní práci a ušetří čas. Majitel a manažer provozu zase získává okamžitý přehled, kontrolu a statistiky. S perem a papírem nikdy nebudete tak efektivní a navíc riskujete množství chyb.

 • Personál získává nástroj pro usnadnění práce a ušetření času
 • Majitelé a manažeři provozů získávají okamžitý přehled, kontrolu a statistiky
 • Jednoduchá a rychlá evidence nových objednávek
 • Přehled o stavu objednávek, propojení s kuchyní
 • Rozlíšení rozvozu a osobního odběru
 • Informace o rozvozu přímo na objednávce / účtence nebo v mobilu řidiče
 • Objednávky je možné přijímat on-line, nebo manuálně například při telefonické objednávce

Kurýr - aplikace která zefektivní práci řidiče

S aplikací KURÝR dostává váš řidič do rukou nástroj, díky kterému jídlo dopraví k zákazníkovi efektivněji.

V aplikaci si jednoduše seřadí objednávky dle naplánované trasy. Jediným zmáčknutím tlačítka v detailu objednávky spustí navigaci a automatický se mu vyplní adresa místa doručení. Zavolat zákazníka můžete rovněž přímo z detailu aplikace.

Vše je navrženo s ohledem na bezpečnost a efektivitu vašeho řidiče.

Všechno funguje online. Aplikaci KURÝR proto spustíte na jakémkoliv mobilním telefonu nebo tabletu připojenému k internetu. V případě, že řidiče vybavíte naším mobilním POS terminálem Sunmi V2 Pro, může zákazníkovi vytisknout účtenku za platbu přímo na místě doručení.

SMS notifikace a SMS marketing

SMS notifikace

Vydělejte na tom, že si až 90 % zákazníků přečte SMS zprávu zpravidla do 5 minut od doručení. Jednoduše si nastavte systém tak, aby po dokončení objednávky zákazníkovi zaslal SMS zprávu se slevovým kódem na další nákup. Zákazník tak získává pocit výjimečnosti a motivaci k dalšímu nákupu právě u vás.

Pomocí SMS zpráv můžete zefektivnit také práci kurýra, který už nemusí zdlouhavě vytáčet telefonní číslo. Systém sám zašle informaci, že je jídlo na cestě, aby si pro něj mohl zákazník přijít ke dveřím.

A to není vše. SMS je možné automaticky odeslat také po přijetí a zaevidování telefonické objednávky. Zákazník tak dostává SMS s informací o předpokládaném čase doručení s odkazem na sledování stavu objednávky a registraci do věrnostního programu.

Pokročilé marketingové nástroje

Pokročilé marketingové funkce, slevy a kupóny

Udělejte ze svých zákazníků vaše fanoušky. Oni se vám za to odmění větší útratou.

V aplikaci iKelp POS Mobile ROZVOZ máte k dispozici hned několik nástrojů, jak své zákazníky motivovat k větší útratě, nebo je odměnit za věrnost.

 • Kategorizace zákazníků
 • Odměna za registraci zákazníka při prvním nákupu
 • Slevové kupóny a poukázky – jednoduchá evidence a používání
 • Dobíjení kreditu jako nástroj pro získávání věrných zákazníků s opakovanými objednávkami
 • Možnost nastavit si vlastní věrnostní program
 • Napojení na celosvětový věrnostní program Cashback World

S našimi šikovnými nástroji rozjedete váš marketing na plný plyn.

Praktický a čistý design zákaznického prostředí

Praktický a čistý dizajn zákaznického prostředí na všech typech zařízení

Ať už váš zákazník objednává z prohlížeče svého počítače, nebo na displeji mobilního telefonu z pohodlí obývacího pokoje, iKelp POS Mobile ROZVOZ bude vždy vypadat přehledně.

Samozřejmostí je možnost přidat ke každé položce fotografii, nebo jednotlivé kategorie jídelníčku odlišit barevně, aby se zákazník na vaši stránce cítil příjemně.

Vzhled rozvozové stránky je plně v režii vaší kreativity

Vlastní vzhled stránky pro objednávání rozvozu

Výsledný vzhled samotné aplikace iKelp POS Mobile ROZVOZ je možné plně přizpůsobit designu vaší webstránky. Váš zákazník tak díky tomu ani na moment neztratí kontakt s image vaší restaurace.

Navíc přizpůsobení stránky ROZVOZ není otázkou náročných programátorských zásahů. Samotný vzhled si nastavíte ve 3 krocích během několika minut. Stačí nastavit barvy charakteristické pro váš web, nahrát obrázek do pozadí, nahrát vaše logo a máte hotovo.

Vaše vlastní aplikace a logo v mobilu zákazníka

Vlastní aplikace a logo v mobilu vašeho zákazníka

Představte si jaké to je, mít vlastní aplikaci a logo v mobilu vašeho zákazníka. Ikona aplikace je přímo vaše logo. Díky tomu máte jistotu, že se zákazník dostane vždy rovnou na stránku rozvozu vaší restaurace. Také je to vaše reklama zdarma. Že to zní lákavě?

S objednávkovým systémem iKelp POS Mobile ROZVOZ máte aplikaci jako součást celého řešení ZDARMA. Bez dalších nákladů na vývoj a výrobu. Zákazníkovi se navíc aplikace sama nabídne ke stažení. Po stažení se aplikace uloží na plochu zákazníkova telefonu. Kdykoliv pak plochu prochází, vaše logo mu je stále na očích.

Široké možnosti platby

Široké možnosti platby

Je jen na vás, jaké způsoby platby povolíte vašim zákazníkům. Někdo preferuje online platbu, někomu vyhovuje převzetí hotovosti od zákazníka při samotném rozvozu. Zajímavou možností je i platba kreditem. Ten si zákazník u vás předem dobije a následně ho může použít. Vy máte peníze předem a k tomu i záruku, že zákazník si bude objednávat právě u vás a pravidelně. Vždyť kdo by chtěl nechat svůj kredit propadnout?

Pro online platby máme pro vás připravenou univerzální platební bránu BESTERON. Uvedení platební brány do provozu je velmi jednoduché. Se zřízením a nastavením vám samozřejmě pomohou i naši vyškolení konzultanti.

Chcete-li zákazníkům poskytnout komfort platby kartou i při doručení jídla, vybavte vašeho řidiče mobilním platebním terminálem, který mu umožní přijmout platbu kartou a vytisknout účtenku přímo u zákazníka.

Věděli jste, že?

Zpracování objednávek rozvozu je méně nákladné než obsluha hostů u stolu. Existují podniky poskytující pouze donášku a jsou v tom úspěšné. S aplikací iKelp POS Mobile vám pomůžeme zrychlit zadávání údajů a získat přehled o objednávkách. Činnosti ve vašem podniku budou jednodušší a více zautomatizované. Navíc při online objednávání přes internet se zákazník obsluhuje sám a vy tak šetříte čas vašeho personálu.

Více v článku: Jak restaurace zvyšují svůj obrat až o 30%

Kolik to celé stojí?

Na výběr máte ze 3 balíčků, které si můžete vybrat jako doplněk k restauračnímu systému iKelp POS Mobile. Všechny balíčky již obsahují kompletní systém pro rozvoz, včetně aplikace Kurýr. Jediný rozdíl je v počtu objednávek, které zpracujete za měsíc. Mezi jednotlivými balíčky můžete kdykoli bezplatně přecházet.

Rozvoz do 500

od569 Kč/měs.

Vhodné pro menší restaurace s příležitostním rozvozem, v rámci balíčku můžou vaši zákazníci uskutečnit až 500 objednávek za měsíc.

[viac] >>

Rozvoz do 1000

od989 Kč/měs.

Vhodné pro menší a střední restaurace s pravidelným rozvozem, v rámci balíčku můžou vaši zákazníci uskutečnit až 1000 objednávek za měsíc.

[viac] >>

Rozvoz do 2000

od1699 Kč/měs.

Vhodné pro restaurace a pizzerie s každodenním rozvozem, v rámci balíčku můžou vaši zákazníci uskutečnit až 2000 objednávek za měsíc.

ZPRACOVÁVÁTE VÍCE NEŽ 2000 OBJEDNÁVEK MĚSÍČNĚ? NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT A MY VÁM PŘIPRAVÍME INDIVIDUÁLNÍ NABÍDKU.

Rozjeďte svůj online byznys na maximum: Přečtěte si tipy jak získat více objednávek na rozvoz

Vyžádejte si bezplatnou online prezentaci

Zanechte nám své číslo nebo email, zavoláme vám a domluvíme si termín online prezentace ZDARMA. Naši odborníci vás budou kontaktovat a zodpoví všechny vaše otázky nebo prověří, zda je iKelp POS Mobile řešení vhodné pro vaši provozovnu a co získáte jeho používáním.

Vyzkoušejte si, jak pohodlně
mohou zákazníci objednávat i u vás

Zkusit iKelp POS Mobile QR kód

Vyzkoušejte si, jak pohodlně a jednoduše si mohou zákazníci objednávat rozvoz i ve vaší restauraci nebo pizzerii:

Vaši zákazníci si mohou objednávat na jakémkoli zařízení s webovým prohlížečem, na mobilu, tabletu nebo počítači. Uživatelské rozhraní se vždy přizpůsobí tak, aby bylo na daném zařízení přívětivé a jednoduché na používání. Mít online rozvoz dnes již není otázkou prestiže, ale v mnoha případech přímo nutností.

*Tip na článek: Jak restaurace zvyšují svůj obrat až o 30%

Jestli máte nějaké nezodpovězené otázky, neváhejte mě kontaktovat

Daniel Jurkovič
Write by Author / Vytvorené by
Besteron VISA, MasterCard