Slevy, kupóny a akční nabídky

Pokročilé nástroje pro správu a evidenci kupónů, slevových voucherů
nebo jednorázových akčních nabídek

Možnosti slev

Slevy a akční nabídky jsou jednou z nejlepších motivací k opakovaným nákupům

Slevy a akční nabídky zvyšují zákazníkům chuť k opakovaným nákupům. Dokazují to i statistiky, které říkají, že 51 % výdajů za potraviny a drogerii v českých domácnostech je utraceno za zboží v akcích. V cestovním ruchu je v režimu first a last minute prodáno až 80% zájezdů. Myslíte si že, v restauracích, barech je tomu jinak? Čeští spotřebitelé slevové akce milují a vyhledávají je. Díky pokročilým nástrojům aplikace iKelp POS Mobile pro správu a evidenci slevových akcí, jim to můžete bez starostí dopřát. Tyto nástroje byly speciálně vyvinuty pro gastro provozy.

V systému iKelp POS Mobile můžete pohodlně vytvářet, spravovat a hlídat nejrůznější slevové akce, kupóny, poukazy, případně jiné zákaznické odměny.

Proč pomocí slev a akčních nabídek zvýšíte vaše zisky?

 • trending_upSlevové kupóny a poukázky zvýší vašim zákazníkům chuť k opakovaným nákupům.
 • record_voice_overSpokojený zákazník vás doporučí průměrně dalším 3 lidem a rozšíří tak váš okruh zákazníků.
 • euro_symbolMožnost podmínit získání slevy od určitého obratu, nebo uplatnění kupónu při určitém obratu.
 • assignment_indAnonymní slevové akce, nebo tvorba a správa databáze zákaznických profilů.
 • my_locationPokročilé statistiky a cílené oslovení specifických skupin zákazníků.
 • timerHappy hour - plánování slevové akce na hodinu, kdy je váš podnik nejméně vytížený.

 

Možnosti modulu Slevy, kupóny a akční nabídky

MOŽNOSTI MODULU SLEVY, KUPÓNY A AKČNÍ NABÍDKY

Mysleli jste si, že řešit slevové akce v resturaci se nevyplatí? Statistiky nám ukazují, že efektivní práce se slevami, kupóny a akčními nabídkami pomáhá udržet stávající zákazníky a tím zvedne obraty a zisky vašemu podniku. Navíc, aplikace iKelp POS Mobile a modul Slevy přináší řadu možností, díky kterým pro vás bude vytváření a hlavně hlídání slevových kampaní hračka.

V rámci modulu Slevy získáváte tyto funkce:

 • Automatická evidence vydaných kupónů
 • Jednoduché uplatnění vydaného kupónu
 • Široké možnosti nastavení slevových kampaní
 • Distribuce slevových kupónů
 • Automatický klubový systém (v kombinaci s modulem Věrnostní systémy)

Vyžádejte si bezplatnou online prezentaci

Zanechte nám své číslo nebo email, zavoláme vám a domluvíme si termín online prezentace ZDARMA. Naši odborníci vás budou kontaktovat a zodpoví všechny vaše otázky nebo prověří, zda je iKelp POS Mobile řešení vhodné pro vaši provozovnu a co získáte jeho používáním.

 

Automatická evidence vydaných kupónů

Automatická evidence vydaných kupónů

Provozovat restauraci, nebo jiné gastro zařízení je již tak časově náročné. Kde ještě vzít čas na evidenci, hlídání expirace a zamezení zneužití při vydávání jakýchkoliv slevových kupónů, nebo dárkových voucherů? Se systémem iKelp POS Mobile vás to trápit nemusí. Eviduje a hlídá každý vydaný kupón, dobu expirace, případně to, zda již nebyl použitý.

V případě, že nějaký poukaz povolíte čerpat na více nákupů, systém vám ohlídá také zůstatky na jednotlivých poukazech. Samozřejmostí jsou i jednorázově zlevněné položky nebo pravidelné happy hour.

Všechno si předem nastavíte a necháte systém, ať pracuje za vás.

Jednoduché uplatnění vydaného kupónu

Virtuální peněženka

Uplatnění poukazů opět probíhá bez složitého zaškolování obsluhy a hlídání platnosti kódu, případně toho, za jakým účelem byl poukaz zákazníkovi vydán. V případě uplatnění slevového kupónu, nebo poukazu na určitou částku, stačí pouze zadat kód a systém vše spočítá a zkontroluje na pozadí.

V případě, že potřebujete prodej určitého zboží podpořit slevovou akcí, případně nastavit takzvaný happy hour pro vytížení vašeho podniku v určité, vámi určené hodiny, stačí si to nastavit do systému iKelp POS Mobile. O nic víc se nemusíte starat. My to ohlídáme za vás, například v případě happy hour bude systém automaticky v předem určené časy účtovat vámi určenou slevu.

Široké možnosti nastavení slevových kampaní

Sbírání bodů

Při nastavování slevových kampaní se meze nekladou. iKelp POS Mobile si poradí s jakoukoliv běžnou formou slevové kampaně.

Ať už potřebujete vystavit slevový kupón za určitou útratu, odměnit zákazníka za registraci při online objednávce, vystavit voucher na budoucí útratu, nastavit akci 2+1 ZDARMA, nastavit dopravu ZDARMA od určitého obratu, nebo jen udělat slevovou akci na určitý druh zboží.

Vše nastavíte na pár kliknutí v prostředí systému iKelp POS Mobile z pohodlí vašeho počítače nebo z mobilního telefonu.

Distribuce slevových kupónů

Distribuce slevových kupónů

Distribuce slevových kupónů je pouze na vaší kreativitě a preferencích. Ať už je to slevový kupón, nebo voucher na další útratu, systém vám vždy vygeneruje jedinečný kód, pod kterým si eviduje jakou slevu, případně kolik peněž má po předložení odečíst z finálního účtu. Tento kód pak zákazníkovi můžete předat jako:

 • součást pokladního dokladu
 • přepsat na předem vytištěné poukázky s designem vašeho podniku
 • elektronický voucher v jeho zákaznickém účtu

Některé typy kupónů pak systém zákazníkům odesílá automaticky. Jedná se například o odměnu za registraci při online nákupu, nebo o odměnu za dosažení předem stanoveného obratu.

Slevové ceníky a happy hour

Slevové ceníky a happy hour

Hledáte jednoduší řešení slevových akcí? Prace se slevami není pouze o vydávání slevových kupónů a voucherů. Jako provozovatel restaurace jistě znáte situace, kdy potřebujete rychle aplikovat slevu na určitou položku ceníku, nebo na útratu vašeho VIP zákazníka. Jak to ale vysvětlit obsluze a dohlédnout na to, že to účtuje správně?

S aplikací iKelp POS Mobile to zvládnete bez starostí. Ať už si nastavíte slevu na určité položky, kategorie ceníku, vybrané kontakty, určité hodiny nebo dny v týdnu, kdy se má sleva uplatnit. O vše se aplikace iKelp postará automaticky.

Automatický klubový systém

Věrnostní systémy - individuální nabídky

Myslíte to s marketingem postaveným na slevovém a věrnostním systému vážně? iKelp POS Mobile vám umožní sestavit si vlastní automatický klubový systém. V rámci klubového systému pak zákazník může sbírat body, vyměňovat je za slevy, nebo za ně nakupovat slevové vouchery. Sdílení těchto voucherů a kupónů v rámci rodiny nebo v okruhu přátel vám přinese další návštěvnost. Veškerou administraci spojenou se správou klubového systému obstará aplikace iKelp POS Mobile

Více informací o možnostech věrnostních systémů v aplikaci iKelp POS Mobile se dočtete na stránce věrnostní systémy

Věděli jste, že?

83% zákazníků, kteří jsou zapojení do věrnostního programu, mění díky účasti na tomto programu své nákupní chování? Navíc 25% zákazníků, kteří mají věrnostní kartu, s ní nakupují častěji. Není to samozřejmě jen o věrnostní kartě. Kouzlo je v tom, získat si spokojenost svého zákazníka, protože spokojený zákazník doporučí váš podnik v průměru dalším 3 osobám.

Více v článku: Věrnostní program je víc než kartička

 

Inspirujte se
Kombinací slevových akcí a věrnostního programu získáte víc

Odměna za registraci

Asi nejoblíbenější formou slevy mezi našimi zákazníky je odměna za registraci. Zákazník získá pocit výjimečnosti a vy si vytvoříte vlastní databázi zákazníků, která je nejhodnotnějším článkem vašeho byznysu. Můžete díky ní sledovat nákupní zvyklosti svých zákazníků a dělat cílený marketing. Přečtěte si více o možnostech modulu věrnostní program.

Vyžádejte si bezplatnou online prezentaci

Zanechte nám své číslo nebo email, zavoláme vám a domluvíme si termín online prezentace ZDARMA. Naši odborníci vás budou kontaktovat a zodpoví všechny vaše otázky nebo prověří, zda je iKelp POS Mobile řešení vhodné pro vaši provozovnu a co získáte jeho používáním.

Jestli máte nějaké nezodpovězené otázky, neváhejte mě kontaktovat

Daniel Jurkovič
Write by Author / Vytvorené by
Besteron VISA, MasterCard