Mobilní číšník 3 v 1 nabízí řešení i pro menší podnikatele

Povinnosti související s přijímáním plateb a tiskem účtenek, jako například používání dotykových pokladních systémů a platebních terminálů, či celková evidence tržeb EET nejsou pro menší a začínající podnikatele ničím příjemným. Vyžadují totiž nemalou investici, která zpravidla začíná na 25 000 korunách. A vynaložit takový balík může pro někoho, kdo již pro svůj nový a rozbíhající se byznys uvolnil nemalou částku, znamenat více, než finančně náročné řešení. Co kdybychom vám ale pověděli, že se to vše dá zastřešit mnohem jednodušeji, a především levněji?

Plnohodnotné a zároveň efektivní řešení pro menší a začínající podnikatele nabízí funkcionalita, kterou můžeme označit jako mobilní číšník 3 v 1. Její hlavní devízou jsou hned 3 funkce:

  • mobilní číšník s EET,
  • platební terminál (přijímání plateb platební kartou, elektronickou stravenku nebo mobilním telefonem),
  • mobilní termo tiskárna pro okamžité vytištění účtenky.

Superlevné řešení se zařízením 3 v 1

KKdybychom měli vytáhnout „čísla z praxe“, můžeme konstatovat, že v rámci rozbíhání byznysu bude podnikatel potřebovat přibližně 15 000 až 20 000 korun na kvalitní počítač s dotykovou obrazovkou a zhruba 5000 korun na nutnou termo tiskárnu. Už jen těmito dvěma položkami se dostáváme na výše zmiňované minimum – a to nezapočítáváme náklady na samotný platební terminál. Vzhledem k tomu, že podobná čísla mohou pro menší a začínající restaurační zařízení představovat příliš vysoké výdaje, vrátíme se zpět k mobilnímu číšníkovi 3 v 1.

Funkcionalita mobilní číšník 3 v 1 nabízí inovativním, vynalézavým, kreativním a šetrným podnikatelům superlevné řešení, jak zastřešit nejen EET, termo tiskárnu s platebním terminálem, ale i samotného mobilního číšníka, tedy dotykovou pokladnu. Investice? Přibližně 5 000 až 10 000 korun za vhodné zařízení, které v sobě spojuje registrační pokladnu, dotykový displej, platební terminál, skener čárových kódů a užitečnou prodejní aplikaci s napojením na skladové hospodářství. V kombinaci s aplikací iKelp POS Mobile se jedná o opravdu efektivní řešení, díky kterému nemusíte pro „papírový chod“ vašeho byznysu dokupovat nic dalšího.

Věděli jste, že aplikaci iKelp POS Mobile můžete provozovat i na vlastním mobilu? V takovém případě však musíte mít v síti i samotnou síťovou nebo WiFi tiskárnu. Takové řešení je proto o něco nákladnější než zařízení 3 v 1.

Pro koho je mobilní číšník 3 v 1 vhodný?

Takovýto mobilní číšník 3 v 1 se hodí skutečně široké cílové skupině, ale nejvhodnější je především do malých kaváren. Ty jsou skvělým příkladem nízkonákladového začínajícího gastro byznysu, v kterém je kadence zadávání údajů nižší, jelikož v nich neexistuje něco jako obědová špička. V konečném důsledku tuto funkcionalitu ocení všichni, kdo chtějí pracovat efektivně.

Mobilní číšník 3 v 1 je tedy vhodný pro:

  • menší restaurace a kavárny,
  • začínající podnikatele,
  • velké podniky, 
  • všechny, kdo chtějí pracovat efektivně.

Pokud se chcete podívat ve videu, jak takový mobilní číšník funguje, nabízíme vám ukázku:

Pokud si chcete sami vyzkoušet demo verzi mobilního číšníka, poslužte si:

VYZKOUŠET DEMO VERZI

Write by Author / Vytvorené by
Besteron VISA, MasterCard