SERIÁL o našich inovacích: Bluetooth tiskárny pro moderní podnikání

Jelikož si v naší společnosti velmi dobře uvědomujeme význam slovního spojení „neusnout na vavřínech”, snažíme se dělat vše proto, abychom neustále dělali pokrok a inovovali. Ale proč to děláme? Aby byla naše řešení levnější, jednodušší na používání a zároveň poskytovala více uživatelských funkcí. V souvislosti s tím nás náramně těší, že pro vás máme opět něco, co vám pomůže v podnikání. Díky integraci Bluetooth tiskáren získáte mobilitu – překvapivě za málo peněz. V následujících řádcích si vysvětlíme proč.

Proč integrovat Bluetooth tiskárny do moderního podnikání?

Pokud používáte aplikaci v mobilu jako virtuální platební terminál a potřebujete zákazníkovi vytisknout potvrzení o transakci, musíte disponovat tiskárnou. Mobil ji totiž integrovanou nemá a vy přirozeně nemůžete zákazníka nutit do elektronické účtenky. No a právě v takovém případě se jako nejlepší možnost jeví Bluetooth tiskárna.

„V případě použití mobilu jako elektronické evidence tržeb nebo virtuálního platebního terminálu ho potřebujete dovybavit tiskárnou – ideálně malou a lehkou, která bude zároveň mobilní a vhodná k zasunutí do kapsy. A přesně takovou je Bluetooth tiskárna. Touto kombinací se vyhnete drahým specializovaným zařízením s náročným servisem. Naopak si zachováte jednoduchost, nízkou cenu a díky mobilnímu telefonu i levný servis,“ předestírá jiný pohled na celou záležitost jednatel společnosti Abiset, Ing. Jaroslav Orgoň.

Upozornění: V České republice dokážete Bluetooth tiskárnu použít i v rámci elektronické evidence tržeb. V případě Slovenska a eKasa legislativy nelze takovou tiskárnu použít k tisku účtenek. Nicméně ji můžete efektivně používat na tisk potvrzení z platebního terminálu.

Výhody Bluetooth tiskáren ve zkratce:

  • Jsou malé, lehké a vejdou se do kapsy.
  • Díky jejich rozměrům a praktičnosti je ocení zejména číšníci.
  • Představují nízkou počáteční investici (spolehlivou Bluetooth tiskárnu koupíte již zhruba za 1 200 až 2 500 Kč).
  • V Česku je umíte používat i v rámci elektronické evidence tržeb na vytištění účtenky.
  • Na Slovensku je můžete používat na tisk potvrzení z platebního terminálu.

Závěrečný rezultát

Na základě předchozích řádků musí být ihned každému jasné, že Bluetooth tiskárny mohou vnést do restauračního byznysu nesporné výhody. Z našeho pohledu je proto naprosto na místě tvrzení, že v kombinaci s vhodně zvolenými aplikacemi a softwarem jsou fantastickou inovací pro moderní podnikání.

„Spojením mobilního platebního terminálu s Bluetooth tiskárnou dostanete v Česku i na Slovensku plnohodnotný platební terminál, který se vám vejde doslova a do písmene do kapes. Navíc vám v České republice taková kombinace postačí k vytištění EET účtenky. Naše aplikace totiž přímo komunikuje s finanční správou a účtenku, případně stvrzenku o platbě kartou, vytiskne na Bluetooth tiskárně. Její hlavní benefit spočívá v levném řešení, které eliminuje potřebu koupě drahého specializovaného zařízení s náročným a nákladným servisem,“ dodává pan Orgoň.

Write by Author / Vytvorené by
Besteron VISA, MasterCard